O Akademii
Poznaj naszą historię

NASZA HISTORIA

Kiedy w 1922 roku w Amsterdamie młody farmaceuta – Jan Keune – wynalazł innowacyjną formułę na płynną trwałą, nie spodziewał się zapewne, jak wiele pięknego zamieszania zrobi na rynku profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Dziś to jego syn i wnukowie, z pasją i oddaniem, zamykają w butelkach kosmetyczne arcydzieła z logo Keune Haircosmetics.

W gronie ponad 70 krajów, w których obecna jest marka, od 1992 roku obecna jest także Polska. By pielęgnować te rodzinne tradycje, w 1999 roku powstała pierwsza w naszym kraju Keune Akademia, z siedzibą w Szczecinie. To tutaj zespół certyfikowanych instruktorów szkoli fryzjerów i stylistów na wszystkich etapach zaawansowania, dzieląc się wiedzą i inspirując do twórczej pracy. Dzięki bogatym programom szkoleniowym, na wszystkich płaszczyznach – od strzyżenia, przez koloryzacją, aż po pielęgnację – pomagamy rozwijać się fryzjerom w całym kraju. Jesteśmy jedną wielką rodziną Keune, w której każdy jej członek jest dla nas ważny – zarówno początkujący, jak i doświadczeni fryzjerzy, właściciele salonów czy przedstawiciele handlowi.

By odpowiadać na rosnące potrzeby edukacyjne, w 2017 roku otworzyliśmy drugą siedzibę Akademii, tym razem w samym sercu Polski – w Warszawie.

NASZA
MISJA

Nowoczesne, doskonale niedoskonałe fryzury. Niebanalne stylizacje i niekończące się inspiracje. Podążanie za trendami stało się modne. Układanie włosów na niemożliwie wiele sposobów, wdzięcznie wpisało się w świat kobiet, a ostatnio także mężczyzn.

Naszą misją jest pokazać, że w świecie tym wciąż jest miejsce na zaskakujące zachwyty i niezapomniane wrażenie. Na niepowtarzalny styl, który można celebrować bez końca. Rozwijamy wyobraźnię, edukujemy od podstaw, uczymy zasad – tylko po to, by później odważnie je łamać i przekraczać granice prawdziwego piękna.