Kadra
POZNAJ NASZYCH INSTRUKTORÓW!

KADRA

Łukasz Barzyk

Wyszkolony u takich gwiazd, jak Georgiy Kot, nie boi się żadnych wyzwań i z pasją realizuje nawet najbardziej szalone inspiracje. Lubuje się w koloryzacjach, lecz jego największą miłością są upięcia. Szkolenia i praca przy stylizacjach na planie sesji zdjęciowych to bez wątpienia jego środowisko naturalne. Do teamu instruktorów Keune Akademia dołączył kilka lat temu i od tego momentu zaraża pozytywną energią, rozbudzając zespół kreatywnością i nieposkromioną charyzmą.

Barzyk Barzyk

Katarzyna Biessek-Kruber

Jako jedna z niewielu osób na świecie zdobyła cztery gwiazdki instruktorskie Keune. Swoje umiejętności doskonali i rozwija w najlepszych szkołach. Zdobytą wiedzą oraz inspiracjami, z pasją i zaangażowaniem, dzieli się z uczestnikami szkoleń. Zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę, dzięki czemu perfekcyjnie łączy codziennie obowiązki w Akademii z prowadzeniem szkoleń w całej Polsce.

Biessek-Kruber Biessek-Kruber

Michał Myc

Fascynat mody, pasjonat dobrego stylu, kreator fryzur. Jest otwarty na wszystko, co niebanalne i ciekawe. Każdą wolna chwilę poświęca na poszukiwanie inspiracji do tworzenia stylizacji, które w pełni odzwierciedlają jego indywidualny styl życia. Lubi wyzwania, ponieważ jak twierdzi, satysfakcja z każdego kroku naprzód jest coraz większa. Jednak to praca w Akademii i dzielenie się swoją wiedzą z uczestnikami szkoleń dają mu największe spełnienie.

Myc Myc

Wilhelm Rychter

Swoje umiejętności doskonalił w największych akademiach na świecie. Obecnie z pasją i dużym zaangażowaniem dzieli się swoim nieocenionym doświadczeniem podczas szkoleń prowadzonych w całej Polsce. Jego wskazówki i rady oparte są zawsze na niebagatelnym doświadczeniu i praktyce. Na co dzień związany z Łodzią, gdzie prowadzi swój salon.

Rychter Rychter

Małgorzata Wilk

Pełna nieposkromionej pasji do fryzjerstwa, rozkochana w strzyżeniach. Precyzja to jej drugie imię. Każde cięcie musi być perfekcyjne. Dokładność, cierpliwość oraz konsekwencja, które ją cechują, sprawdzają się nie tylko podczas szkoleń, ale również w codziennej pracy. Stawiając sobie nowe cele i wyzwania, nieustannie rozwija siebie jako stylista i instruktor. Praca z klientem i uczestnikami szkoleń jest jej największą motywacją do poświęcenia się temu, co robi w 100%.

Wilk Wilk

Adam Jastrzębowski

Najlepszy specjalista od strzyżeń męskich. Swoje doświadczenie budował na każdym polu: począwszy od koloryzacji, aż po trwałą. Jednak to właśnie w strzyżeniu męskich głów nie ma sobie równych. Spokój i opanowanie to zdecydowanie jego klucz do sukcesu. Z prawdziwą radością podróżuje po całej Polsce, by prowadząc szkolenia, dzielić się swoją wiedzą na każdym poziomie zaawansowania.

Jastrzębowski Jastrzębowski