Kadra
POZNAJ NASZYCH INSTRUKTORÓW!

KADRA

Łukasz Barzyk

Ambasador Akademii Keune Polska, instruktor, szkoleniowiec, pasjonata kreatywności. Nie bojąc się zawodowych wyzwań, perfekcyjnie łączy estetykę kolorów z nawet największą awangardą upięć. Od początku swojej instruktorskiej kariery, uwielbiany przez stylistów w całej Polsce. Wielokrotnie pracujący przy planach sesji zdjęciowych czy prestiżowych pokazach mody. Porywający publikę swoją charyzmą, dzielący się swoją pasją, pokazujący na co dzień, że tylko wyobraźnia nas ogranicza.

Barzyk Barzyk

Katarzyna Biessek

Menedżer edukacji polskiej Akademii Keune, wieloletni instruktor, doświadczony szkoleniowiec. Jako jedna z niewielu osób na całym świecie zdobyła 5 gwiazdek instruktorskich Keune. Ze szczerą pasją przekazuje wiedzę stylistom i instruktorom, kształtuje programy szkoleniowe i każdego dnia dba o jakość zawartej w nich wiedzy. Profesjonalizm i entuzjazm przekłada na życie prywatne i zawodowe, bo jak sama mówi - najbardziej lubi cieszyć się życiem.

Biessek Biessek

Michał Myc

Fascynat mody, pasjonat dobrego stylu, kreator fryzur. Jest otwarty na wszystko, co niebanalne i ciekawe. Każdą wolna chwilę poświęca na poszukiwanie inspiracji do tworzenia stylizacji, które w pełni odzwierciedlają jego indywidualny styl życia. Lubi wyzwania, ponieważ jak twierdzi, satysfakcja z każdego kroku naprzód jest coraz większa. Jednak to praca w Akademii i dzielenie się swoją wiedzą z uczestnikami szkoleń dają mu największe spełnienie.

Myc Myc

Wilhelm Rychter

Swoje umiejętności doskonalił w największych akademiach na świecie. Obecnie z pasją i dużym zaangażowaniem dzieli się swoim nieocenionym doświadczeniem podczas szkoleń prowadzonych w całej Polsce. Jego wskazówki i rady oparte są zawsze na niebagatelnym doświadczeniu i praktyce. Na co dzień związany z Łodzią, gdzie prowadzi swój salon.

Rychter Rychter

Małgorzata Wilk

Pełna nieposkromionej pasji do fryzjerstwa, rozkochana w strzyżeniach. Precyzja to jej drugie imię. Każde cięcie musi być perfekcyjne. Dokładność, cierpliwość oraz konsekwencja, które ją cechują, sprawdzają się nie tylko podczas szkoleń, ale również w codziennej pracy. Stawiając sobie nowe cele i wyzwania, nieustannie rozwija siebie jako stylista i instruktor. Praca z klientem i uczestnikami szkoleń jest jej największą motywacją do poświęcenia się temu, co robi w 100%.

Wilk Wilk

Mateusz Piekarski

Doświadczony stylista, wieloletni edukator, od 2023 roku instruktor Akademii Keune. Znany ze swojego spokoju i profesjonalnego podejścia do każdego wyzwania. Stawiający na nieustanny rozwój miłośnik fryzjerstwa, który swoje zawodowe życie traktuje jak codzienną realizację marzeń. 

Piekarski Piekarski