Dołącz do nas

DOŁĄCZ DO KEUNE AKADEMII
I ROZPOCZNIJ NIESAMOWITĄ PRZYGODĘ!

Poznaj historie salonów KEUNE

Atelier Fryzjerskie Henry Largo
#1

Atelier Fryzjerskie Henry Largo

Studio Urody Prestiż
#2

Studio Urody Prestiż

Salon Urody Agnieszka Pisarska
#3

Salon Urody Agnieszka Pisarska

Studio Fryzur Orchidea
#4

Studio Fryzur Orchidea

Salony Fryzjerskie Anna Dubińska
#5

Salony Fryzjerskie Anna Dubińska

Studio Fryzjerskie DUET Monika Belica
#6

Studio Fryzjerskie DUET Monika Belica

Pracownia Fryzjerska Perfekt
#7

Pracownia Fryzjerska Perfekt

Dlaczego warto dołączyć do rodziny Keune?

Niezależnie, czy jesteś właścicielem salonu, stylistą fryzur, przedstawicielem czy też naszym współpracownikiem, z produktami i usługami marki Keune pomagamy Ci stać się najlepszą wersją samego siebie. Zostań częścią naszej rodziny i rozwijaj się razem z nami!

#1

Profesjonalny program szkoleń

Ogrom wiedzy, niebanalnych inspiracji i wiele godzin szkoleniowych na różnych stopniach zaawansowania. Dla profesjonalistów, szlifujących swój warsztat oraz dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie fryzjerstwa. A wszystko to pod czujnym okiem certyfikowanych instruktorów Keune Haircosmetics.

#2

Brak restrykcyjnych umów

Dołączając do Keune, stajesz się członkiem naszej rodziny. Jesteś dla nas najważniejszy, bez restrykcyjnych zapisów w umowach i zobowiązań. Po prostu.

#3

Jakość, którą docenią Twoi klienci

Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach Keune Haircosmetics, dostępnych wyłącznie w salonach fryzjerskich. Od pielęgnacji włosów, przez ich stylizację, aż po koloryzację, wszystko na bazie najlepszych składników.

#4

Wyposażenie Twojego salonu i branding

Eleganckie, estetyczne wnętrze Twojego salonu? Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, by tak właśnie wyglądał. Salony współpracujące z Keune zachwycają swoim wnętrzem i sprawiają, że Twoi klienci będą czuć się w nim dobrze.

#5

Najlepsi eksperci

Ucz się od najlepszych. Szkolenia w Keune Akademia przeprowadzają certyfikowani instruktorzy marki Keune Haircosmetics, którzy swoją wiedzę i doświadczenie czerpali od ekspertów światowej sławy.

#6

Program ambasadorski

Nieustannie dbamy o to, aby marka Keune była obecna zarówno w prasie, jak i w Internecie. Promujemy nasze kosmetyki i usługi, a dzięki specjalnej wyszukiwarce salonów Keune, Twoi potencjalni klienci szybko Cię znajdą!

Aplikacja Keune
#7

Nowoczesne narzędzia i technologie

Świat się zmienia a wraz z nim potrzeby klientów. Podążamy za tymi zmianami! Uruchomiliśmy aplikację, dzięki której Twoi klienci łatwo i szybko zamówią kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, z odbiorem w Twoim salonie! Wygodne narzędzie, które zwiększy Twoją sprzedaż - takich rozwiązań od nas oczekujecie!

o5
OBIETNIC
KEUNE

#1

Jesteś członkiem naszej rodziny.

Jesteśmy niezależną firmą, zarządzaną całkowicie przez rodzinę Keune. To Ty, jako członek naszej rodziny i nasz partner, jesteś dla nas priorytetem.

#2

Oferujemy produkty dostępne wyłącznie dla salonów.

Piękne włosy to zazwyczaj nie dzieło natury, to efekt pracy specjalistów takich jak Ty. Nasze produkty są ekskluzywne, tak samo jak Twoje usługi.

#3

Nigdy nie idziemy na kompromis z jakością naszych produktów.

Nie oszczędzamy na składnikach naszych kosmetyków i pracach badawczo-rozwojowych. Nigdy.

#4

Zapewniamy mnóstwo inspiracji i nieustanną edukację.

Mistrzowsko wystylizowane włosy, które czarują swym pięknem, są kluczem do sukcesu salonu fryzjerskiego. Dlatego marka Keune dba o Twoją edukację i zapewnia wiele inspiracji.

#5

Przekraczamy Granice Prawdziwego Piękna.

By jeszcze bardziej rozwijać kreatywność, stworzyliśmy koncepcję Przekraczania Granic Prawdziwego Piękna: dedykowaną awangardzie i sztuce. Tylko dla zawodowców.

Chcę porozmawiać o Współpracy.

!
!
!
!
!
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!