Z miłości do naturalnego piękna. Rozmowa z Walentyną Tomczyszyn

/ 26.10.2022
Autor: KEUNE

Marce Keune Haircosmetics zaufało tysiące stylistów z całego świata. Powodem tego są nie tylko wysoka jakość produktów i wsparcie, które marka oferuje współpracującym salonom, ale także standardy oraz wartości, którymi się kieruje. W Keune wierzymy w prawdziwe naturalne piękno, jednak co najważniejsze - styliści, którzy z nami współpracują, także wyznają te wartości. Dlaczego świadomi i odpowiedzialni fryzjerzy doceniają współpracę z Keune - między innymi o tym mówi Walentyna Tomczyszyn, właścicielka salonu Hair Bloom we Wrocławiu.

Salon Hair Bloom powstał jako nowy projekt właścicielki, która ma zamiłowanie do naturalnych kosmetyków. Wskazuje na to zarówno wystrój miejsca, jak i dostępna w nim oferta produktowa. Wszyscy, którzy chcieliby się o tym przekonać, mogą zajrzeć do Hair Bloom na Instagramie: @hair_and_face_bloom.

hair bloom

"Tak jak w Keune Haircosmetics, tak i w Hair Bloom wierzymy w naturalne piękno." Właśnie dlatego niecały rok temu Walentyna Tomczyszyn postawiła rozpocząć swoją przygodę z Keune - ponieważ wiedziała, że jesteśmy marką, w której na pierwszym miejscu stawiamy na wysoką jakość oraz naturalność. 

"Cenimy stabilność i współpracę z jedną firmą, lubimy wyróżnienia w relacjach na Instagramie, ale także i dobrą współpracę z dedykowaną nam przedstawicielką" - mówi Walentyna Tomczyszyn. 

hair bloom

Keune to nie tylko oferta produktowa, ale przede wszystkim opieka doradcy klienta, szeroka możliwość szkoleń, a jak podkreśla pani Walentyna, również “bardzo klarowne i elastyczne warunki współpracy, co niezwykle ułatwia funkcjonowanie w dzisiejszych czasach”. 

Salony partnerskie Keune mogą liczyć na dostęp do wyjątkowo szerokiej oferty produktowej, która umożliwi im na co dzień zachowanie wysokich standardów świadczonych usług. Wśród dostępnych serii znajdują się między innymi: Style, Care, 1922 by J.M. Keune czy naturalna seria So Pure, która zyskuje szczególne uznanie wśród świadomych i kochających naturalność właścicieli salonów i stylistów, takich jak Walentyna Tomczyszyn. 

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z Keune i rozwijać się razem z nami każdego dnia, skontaktuj się już teraz z doradcą klienta ze swojego regionu: https://keune-polska.pl/dystrybutorzy

A tymczasem zapraszamy serdecznie do Wrocławia i zjawiskowego salonu Hair Bloom przy ul. Jedności Narodowej 64/4 D. Jednak najpierw… koniecznie zaobserwujcie ich na Instagramie: @hair_and_face_bloom

Z miłości do naturalnego piękna. Rozmowa z Walentyną Tomczyszyn