Współpraca z marką kosmetyków. Wyłączność czy różnorodność?

/ 20.04.2023
Autor: KEUNE

Keune Haircosmetics jest marką z wieloletnią tradycją - w ubiegłym roku minęło 100 lat, odkąd nasze produkty pojawiły się na rynku. Obecnie korzystają z nich fryzjerzy aż 85 krajów! Używanie profesjonalnych kosmetyków do włosów renomowanej i rozpoznawalnej firmy zdecydowanie wzbudza zaufanie klienta. Sprawdź, dlaczego warto postawić na współpracę z jedną marką kosmetyków!

Współpraca powinna opierać się na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. Jako fryzjer to właśnie Ty jesteś najważniejszym elementem współpracy pomiędzy Twoim salonem a marką. Musisz wiedzieć, z jakich kosmetyków korzystasz oraz jak dbać o włosy klientów, chcąc uzyskać jak najlepsze efekty. Wybierając markę bądź pewien, że możesz liczyć na więcej niż tylko używanie jej produktów. Nawet najbardziej doświadczony fryzjer potrzebuje ciągłego rozwoju i źródła inspiracji. Współpraca z zaufaną i doświadczoną marką pozwala na dostęp do różnorodnych szkoleń, a wraz z nimi - pogłębianie wiedzy i szlifowanie umiejętności. W Akademii Keune komunikacja i dbanie o Twój rozwój to dla nas podstawa!

Główną obawą przy podejmowaniu decyzji o współpracy tylko z jedną marką jest przede wszystkim ograniczenie i brak różnorodności. Nierzadko wolimy używać szamponu jednej marki, stosując jednocześnie odżywkę czy lakier do włosów innego producenta. Jednak, gdy chodzi o kosmetyki do użytku profesjonalnego, brak jednolitości produktów może okazać się nie najlepszym wyborem dla włosów Twoich klientów. W Keune Haircosmetics tworzymy produkty z myślą o salonach fryzjerskich, na pierwszym miejscu stawiając profesjonalizm. Korzystając z kosmetyków naszej marki, zyskujesz nie tylko znakomitą współpracę i wsparcie, ale przede wszystkim pewność wyboru i szeroką ofertę produktów. 

Bardzo ważna, a nawet najważniejsza, jest jakość kosmetyków, których używasz w salonie. Wybierając produkty ze sprawdzonego i zaufanego źródła, zyskujesz pewność co do jakości i trwałości ich działania. Istotna jest także kwestia oryginalności kosmetyków, która daje gwarancję uzyskania oczekiwanych efektów. Współpraca z jedną marką oznacza pewność wyboru i rezultatów.

Zaufana firma da Ci dużo więcej niż comiesięczny zestaw kosmetyków, a zatem współpraca z jedną marką wcale nie oznacza ograniczenia. Ważne jest jednak, aby zwrócić uwagę nie tylko na różnorodność proponowanych kosmetyków i rozwiązań, lecz także zasoby szkoleniowe i możliwości rozwoju. Najwięcej benefitów uzyskasz, mając możliwość pracy z dedykowanym opiekunem klienta, który indywidualnie podejdzie do Twoich potrzeb i założeń. Zamiast ilości wybierz jakość, a niewątpliwie okaże się, że mniej znaczy więcej!

Sprawdź, dlaczego warto dołączyć do Keune:

https://www.keune-akademia.pl/dolacz-do-nas

Współpraca z marką kosmetyków. Wyłączność czy różnorodność?