Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu fryzjerskim na Śląsku!

/ 26.04.2024
Autor: KEUNE

Zapraszamy na wyjątkowe, jedyne takie wydarzenie na Śląsku - Ultimate Blonde Experience. Przygotuj się na niezapomniane doznania związane z najnowszymi technikami koloryzacji blond oraz fascynującą sztuką stylizacji włosów!

Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca 2024 roku o godz. 12 w Hotelu Vienna House Easy by Wyndham (ul. Sokolska 24) w Katowicach.

Na naszym evencie będziemy prezentować:

  • Najnowsze techniki koloryzacji blond

Odkryjesz świat trójwymiarowej koloryzacji i doświadczysz kreatywnego podejścia do włosów blond. Nasz zespół ekspertów z polskiej Akademii Keune - Łukasz Barzyk i Michał Myc - zaprezentuje najnowsze trendy i techniki, które gwarantują natychmiastowe, zachwycające rezultaty.

  • Nowe produkty do blondów od Keune

Przyjrzymy się najnowszym produktom przeznaczonym specjalnie dla włosów blond, które zapewnią im doskonałą pielęgnację i intensywny blask.

  • Najnowszą technikę doczepiania włosów Simply Natural

Poznasz innowacyjne podejście do doczepiania włosów, które pozwoli Ci uzyskać naturalny efekt.

  • Upięcia ślubne na włosach blond

Marta z Niezwykłe Czesanie https://www.facebook.com/NiezwykleCzesanie zaprezentuje najpiękniejsze upięcia na włosach blond, które idealnie podkreślą urodę w dniu ślubu.

Ekspertami podczas wydarzenia będą:

Łukasz Barzyk, ambasador polskiej Akademii Keune
Doświadczony  instruktor, szkoleniowiec, pasjonata kreatywności. W swojej wieloletniej karierze stylisty współpracował między innymi z Ilhamem Mestourem podczas Paris Fashion Week.

Michał Myc, fascynat mody, pasjonat dobrego stylu, kreator fryzur. Perfekcjonista wyznaczający trendy i niebanalne cięcia.

Marta Hawro-Kociuba, założycielka i twarz marki Niezwykłe Czesanie
Autorka technik stylizacji włosów i edukator, specjalizuje się w stylizacjach ślubnych i fryzurach okolicznościowych. Swoje wyjątkowe podejście i autorskie sposoby stylizacji przekazuje w Polsce i zagranicą.

Dołącz do jedynego takiego wydarzenia!*

Zgłoś chęć udziału naszym przedstawicielkom:

Agata Marzec - Tel: 693 460 742 | Email: bw@jott.pl

Agnieszka Długosiewicz - Tel: 607 107 928 | Email: ad@jott.pl

Zarezerwuj sobie miejsce na Ultimate Blonde Experience już dziś. 
 
*Udział w wydarzeniu jest płatny i wymaga wcześniejszego zapisu. Koszt: 300 zł.  Każdy z uczestników otrzyma pakiet kosmetyków Keune o wartości 500 zł.

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu fryzjerskim na Śląsku!