Nieważne gdzie, ważne, że z Keune! Rozmowa z Katarzyną Cieślak, salon “Hello”

/ 18.11.2022
Autor: KEUNE

Jej przygoda z Keune rozpoczęła się lata temu, gdy jeszcze mieszkała i pracowała w Irlandii. To właśnie tam poznała markę, dlatego otwierając salon fryzjerski w Nowej Soli, jak sama mówi, nie wyobrażała sobie nie kontynuować tej współpracy. Zachęcamy do poznania historii, pasji i ambicji Katarzyny Cieślak, właścicielki salonu fryzjerskiego “Hello”.
 
Najpierw spełniała się w zawodzie fryzjerki w Irlandii i to właśnie tam poznała markę Keune Haircosmetics. Mimo tego, że Keune obecne jest w ponad 85 krajach na całym świecie, wszędzie zrzeszamy ambitnych, kreatywnych i profesjonalnych stylistów fryzur, którzy stają się naszą rodziną niezależnie od miejsca zamieszkania. Jak pokazuje ta historia, z Katarzyną było dokładnie tak samo. 
 
"W 2016 roku otworzyłam salon fryzjerski „Hello” w Nowej Soli, do którego po roku dołączyła Iwona Sołtys, działając na swoim stanowisku. Od początku podjęłam współpracę z marką Keune. Była to właściwie kontynuacja moich wcześniejszych doświadczeń, ponieważ poznałam tę markę jeszcze w Irlandii. Nie wyobrażałam sobie nie kontynuować tej współpracy. Postanowiłam więc dalej rozwijać się wraz z marką" - opowiada Katarzyna Cieślak.

salon fryzjerski hello

Wielu właścicieli salonów zastanawia się, jakie korzyści płyną z podjęcia współpracy z Keune Haircosmetics Polska. "Stała współpraca podwyższa poprzeczkę poziomu świadczonych usług wraz z każdym szkoleniem, na które regularnie uczęszczam.  Będąc salonem marki Keune, klienci zauważają jakość produktów. Co ważne i co szczególnie mnie cieszy, doceniają także profesjonalne podejście do pracy, która jest po prostu moją pasją!" - przekazuje Katarzyna Cieślak. 
 
W kwestii komunikacji z klientami oraz preferencji fryzjerskich Katarzyna podkreśla: “eleganckie, topowe koloryzacje oraz piękne zdrowe włosy to wyróżniki mojej pracy, a ogromną rolę odgrywa w tym Keune. Istniejemy w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku czy Instagramie, gdzie na bieżąco można śledzić nasze nowości, wykonywane stylizacje oraz włosowe trendy. Jest to dla mnie bardzo ważne, że jako salon jestem widoczna na stronie marki, z którą wiąże mnie wspólna pasja i profesjonalizm, a nie umowa”.                        

"P.S. Profesjonalizm ma swoje imię" - dodaje Katarzyna Cieślak. 

Wszyscy mieszkańcy Nowej Soli, chcący każdego dnia wyglądać zjawiskowo dzięki pięknym i zdrowym włosom, powinni odwiedzić Salon Fryzjerski “Hello”, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 4, a wcześniej… Koniecznie zaobserwować jego profile w social media! 

Facebook: https://www.facebook.com/SFhello
Instagram: @sf.hello

Nieważne gdzie, ważne, że z Keune! Rozmowa z Katarzyną Cieślak, salon “Hello”