Kolekcja Keune Akademia 2022: indywidualizm

/ 20.06.2022
Autor: KEUNE

Jakie trendy przewidują eksperci Keune Akademii na najbliższe miesiące? Czego możemy spodziewać się w świecie fryzjerstwa? Najmodniejsze stylizacje sezonu znajdziecie w naszej najnowszej kolekcji!

Cztery różne stylizacje - od klasycznych, naturalnych looków po nowoczesne i wielobarwne fryzury, z których każda ma na celu podkreślenie charakteru danej osoby. Styliści Keune Akademia czerpali inspirację z różnych źródeł, ale cel był jeden: odzwierciedlić indywidualizm. To właśnie on stał się głównym hasłem tegorocznej kolekcji Keune Akademia.

"Inspirowałem się przede wszystkim kolorem, różnorodnością, kosmosem, wszystkim tym, co widzę dookoła" - mówi Łukasz Barzyk, który w swojej pracy postawił na prawdziwą feerię barw. Adam Jastrzębowski i Wilhelm Rychter stworzyli fryzurę “czesaną wiatrem”, a inspirację czerpali z takich motywów jak: ruch, ziemia, powietrze, natura. Michał Myc i Michał Badaczewski wybrali nowoczesne cięcie, mocne wystrukturyzowanie i cieniowanie, a także zabawę kolorami, co miało podkreślać mocny indywidualizm modelki. Z kolei dla Katarzyny Biessek i Rity Łuszczek najważniejsze było, żeby “stworzyć obraz kobiety, która dobrze się czuje na co dzień sama z sobą, podkreśla swój styl, nie udaje nikogo, jest indywidualna".

Ostatnie zdanie z pewnością można uznać za najlepsze podsumowanie kolekcji Keune Akademia 2022, która stawia przede wszystkim na spersonalizowanie fryzury w taki sposób, żeby jak najbardziej pasowała do danej osoby. Tego właśnie uczymy na nowym szkoleniu, które opracowaliśmy dla Was na bazie kolekcji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - zobaczcie nasze filmy i przekonajcie się sami! Dowiecie się również, co jest ważne dla naszych stylistów w ich codziennej pracy jako fryzjerzy i instruktorzy.

Filmy z kolekcji Keune Akademia można obejrzeć na naszym Facebooku i kanale na YouTube: zobacz wideo.

Kolekcja Keune Akademia 2022: indywidualizm