“Jesteśmy jak rodzina”. Salon fryzjerski z Opola o współpracy z Keune

/ 07.09.2022
Autor: KEUNE

W Holandii rozpoczęli działalność w 2018 roku, a w Polsce - w 2020. W tak krótkim czasie, zaledwie w ciągu 2 lat, znaleźli się w czołówce najwyżej ocenianych salonów fryzjerskich w Opolu. Poznajcie K&S Professional Studio Fryzjerskie i Barber - założone przez Kamila i Sebastiana studio, w którym wysoka jakość usług i przyjazna, rodzinna atmosfera są na pierwszym miejscu.

Od początku działalności Studio stopniowo współpracowało z marką Keune, jednak w kwietniu 2022 r. właściciele K&S Professional  zdecydowali się zostać salonem partnerskim. 

Do tej pory byliśmy sceptyczni, jeśli chodzi o jakiekolwiek umowy. Jednak w kwietniu Keune zaproponowało współpracę z umową. Brak restrykcji i liczne korzyści wynikające z umowy oraz zaufanie do opiekuna i firmy poskutkowały podpisaniem umowy Partnerskiej, mimo naszych dotychczasowych obaw. Teraz czujemy się partnerami w biznesie - mówią Kamil i Sebastian, założyciele K&S Professional Studio.

professional opole

W Keune cenimy wszystkich ludzi, którzy z nami współpracują. Staramy się być przede wszystkim wsparciem dla stylistów i salonów fryzjerskich, dlatego umowy partnerskie z nami nie są restrykcyjne, natomiast oferują pomoc w rozwoju i promocji salonu. Co to dokładnie oznacza, wiedzą właściciele salonu z Opola. Jak sami przyznają, korzystają zarówno z naszej aplikacji mobilnej - narzędzia wspomagającego sprzedaż kosmetyków - jak i z promocji w mediach społecznościowych. Jak to działa? Wystarczy, że na publikowanych zdjęciach na Facebooku czy Instagramie salon oznacza @keunehaircosmeticspolska. Dzięki temu widzimy ich aktywność i możemy dalej udostępniać ją między innymi w relacjach. To zawsze dodatkowy kanał, którym salon dociera do odbiorców i stałych lub potencjalnych klientów. 

W rozmowie z Kamilem i Sebastianem zapytaliśmy o najważniejsze zalety współpracy. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że są to elastyczne oferty dostosowane do potrzeb salonu, ale również to, że marka nie jest dostępna w drogeriach, co czyni ją marką premium.

K&S Professional to miejsce, w którym pracują młodzi, ambitni i niezwykle zdolni styliści. Potwierdzają to między innymi oceny Studia, przydzielane przez ich klientów chociażby na portalu Booksy. Łączna ocena 5,0 mówi sama za siebie! Odkąd Studio stało się salonem partnerskim Keune, zyskało dodatkową możliwość szkoleń i rozwoju dzięki naszym instruktorom i edukatorom, a także produkty - jak sami podkreślają - w atrakcyjnych cenach.

professional opole

Wyszkolony personel to nieodłączny element dobrego salonu. Klienci są coraz bardziej świadomi i trzeba nadążać za trendami oraz technikami, a Keune daje nam tę możliwość. Duży wachlarz szkoleń oraz liczne terminy to kolejna ważna rzecz - mówią Kamil i Sebastian, którzy jako właściciele salonu każdego dnia dbają o to, by ich klienci zawsze byli zadowoleni z oferowanych przez nich usług.

Salony partnerskie i ambasadorskie otrzymują od Keune szereg korzyści, jednak stają się przede wszystkim członkami rodziny Keune. 

Keune dba o nas, traktuje jak rodzinę, a nie liczbę. Słuchają i odpowiadają na potrzeby. Czujemy się zaopiekowani - podsumowali Kamil i Sebastian.

Wszystkich zachęcamy do odwiedzenia K&S Professional Studio, które mieści się w Opolu przy ul. Chmielowickiej 33 B. Zapisy możliwe są za pośrednictwem portalu Booksy.

https://www.ksprofessionalstudio.pl

Instagram: @ksprofessionalopole

Facebook: K&S Professional Studio Fryzjerskie i Barber

Keune Haircosmetics należy do największych producentów i dystrybutorów profesjonalnych produktów do włosów na świecie. Marka obecna w 85 krajach znana jest także polskim fryzjerom. Jednak choć podstawą naszej działalności są kosmetyki, staramy się zapewnić salonom fryzjerskim znacznie więcej - stałą opiekę dedykowanego doradcy, dostęp do szerokiej oferty, promocję w mediach społecznościowych, narzędzia sprzedażowe czy możliwość szkoleń i rozwijania swoich umiejętności.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej rodziny Keune, napisz do nas!
“Jesteśmy jak rodzina”. Salon fryzjerski z Opola o współpracy z Keune