Droga do sukcesu. Od edukatora do instruktora

/ 02.12.2022
Autor: KEUNE

Co najlepszego zaoferować może marka produktów do włosów swoim klientom? Z pewnością wymienić można tu profesjonalne kosmetyki zapewniające nieskończony wachlarz możliwości, stałe wsparcie i opiekę doradcy klienta czy szansę szkoleń pod okiem profesjonalistów. Tak - to wszystko znajdziecie w Keune, jednak mamy też coś więcej, coś specjalnego. Jest to nieustająca szansa rozwoju i spełniania fryzjerskich marzeń. I są w naszej Akademii tacy, którzy się o tym przekonali. Zapraszamy Was do przeczytania historii fryzjera-samouka z Wielkopolski, który wszedł na drogę do sukcesu i trafił na sam szczyt!

Pasja Mateusza do fryzjerstwa, jak sam mówi, zaczęła się już w dzieciństwie, a jako pierwsze mogły się o tym przekonać koleżanki ze szkolnej ławki, które czesał siedząc na trybunach, gdy inni koledzy grali na boisku w piłkę. Z upływem lat pasja do fryzjerstwa schodziła na dalszy plan, a jego rozwój biegł w kierunku filologii. Jednak doskonale wiecie, że nawet chwilowe zejście z drogi nie sprawi, że zapomnimy o swojej największej pasji. Tak też było w tym przypadku. 

Po latach padła decyzja o powrocie do tego, co dawało tak wiele radości w młodości. Najpierw indywidualny kurs, później praktyki w poznańskich salonach fryzjerskich, aż w końcu w 2008 r. oficjalny początek pracy fryzjera. Po czterech latach Mateusz rozpoczął współpracę z Keune. Miał już swój salon, jednak najważniejsza była chęć rozwoju, poszerzania horyzontów i odkrywania tajników zawodu fryzjera. I plan ten realizował tak skrupulatnie, że już w 2019 roku dołączył do grona naszych edukatorów. Przez kolejne 4 lata robił dalsze kroki milowe w zakresie wiedzy technicznej i produktowej, którą zdobywał od Katarzyny Biessek - najbardziej utytułowanej instruktorki polskiej Akademii Keune.

"Droga rozwoju jaką przeszedłem, będąc członkiem grupy edukatorów Keune, przełożyła się nie tylko na jakość usług, które wykonuję, ale pozwoliła też ukierunkować się na dziedziny fryzjerstwa, które mnie pasjonują. Co więcej, doprowadziło mnie to także do do kolejnego etapu, jakim jest bycie instruktorem Keune" - mówi Mateusz Piekarski, właściciel salonu fryzjerskiego w Poznaniu, edukator, a teraz także instruktor Akademii Keune.

Stawiamy na rozwój nie tylko marki Keune Haircosmetics w Polsce, ale także wszystkich, którzy z nami współpracują. Jesteśmy dumni i niezwykle szczęśliwi, że do naszego grona instruktorów dołącza Mateusz Piekarski, dlatego dzielimy się z Wami jego historią, byście zawsze pamiętali, że Wasza droga do sukcesu razem z nami staje się możliwa!

Droga do sukcesu. Od edukatora do instruktora